osvětlení a světelné efekty - ROMAX agentura - akce na klíč, FULL service

+420 602 214 408
Přejít na obsah

osvětlení a světelné efekty

Osvětlení plošné
Plošné osvětlení používáme k běžnému osvětlení večerních a nočních akcí.
Osvětlení stanů a venkovních ploch, osvětlení budovy nebo zámku je naše častá činnost.

Osvětlení efektové
Pro efektové osvětlení používáme běžná efektová světla a inteligentní světla 4. generece.
Pestrost a velikost efektového osvětlení a programování závisí pouze na množství finančních prostředků.

Osvětlení akcí
Je důležitou součástí plánování a realizace různých typů akcí, jako jsou konference, módní přehlídky, výstavy nebo koncerty. Správné osvětlení může zvýšit hodnotu a dopad celé akce.  Osvětlení má různé účely a použití podle toho, co chcete ukázat nebo kam chcete směřovat pozornost publika. Mezi hlavní typy osvětlení akcí patří osvětlení jeviště, atmosféry, dekorace a orientace.

• Osvětlení jeviště, je cílené na pódium nebo prostor, kde se odehrává hlavní akce. Pomáhá zdůraznit a zviditelnit řečníky, prezentéry, modely nebo umělce a zajišťuje jejich dobrou viditelnost pro publikum i kamery.

• Osvětlení atmosféry vytváří náladu a ambianci v místnosti nebo ve venkovním prostoru. Pomáhá vytvořit dojem a emoce spojené s tématem nebo cílem akce. Může zahrnovat různé barvy, efekty, vzory nebo pohyby světel.

• Osvětlení dekorace zdobí nebo zvýrazňuje určité prvky nebo funkce místa konání akce. Pomáhá přidat estetickou hodnotu a vizuální zájem k prostředí. Může zahrnovat například osvětlení stropu, stěn, sloupů, květin, soch nebo loga.

• Osvětlení orientace pomáhá návštěvníkům orientovat se v prostoru a najít cestu k různým oblastem nebo službám. Pomáhá zajistit bezpečnost a pohodlí publika. Může zahrnovat například osvětlení vstupu, východu, schodů, toalet nebo šatny.
MENU
O NÁS
OTEVÍRACÍ DOBA
ROMAX agentura
Zenklova 641/145
Praha 8 -  Libeň

Po-Pá 9:00 - 17:00

copyright 2023
Již 33 let pro Vás připravujeme společenské, kulturní, sportovní a další akce. Rozšiřování naší produkční činnosti si vyžádali sami klienti – firmy i reklamní agentury, pro které začalo být výhodné 1x zatelefonovat a mít celou akci organizačně a technicky zajištěnou bez dalších zbytečných subdodávek a vzorně.
Návrat na obsah