videotechnika a videostudio - ROMAX agentura - akce na klíč, FULL service

+420 602 214 408
Přejít na obsah

videotechnika a videostudio

Videorežie
Digitální videorežie PANASONIC pro živý střih full 4K obrazu se 4 – 8 vstupy.

Kamerový systém PANASONIC
je složen z kvalitních 4K kamer PANASONIC, včetně obsluhy, nájezdných a nášlapných lišt, krytí techniky atd. Zajistíme kompletní kamerové snímání celé akce, střih a export signálu do LED obrazovek, dataprojektorů, LED a LCD monitorů, nebo jiných zobrazovacích zařizení. Výstup z kamerového řetězce včetně režie je možno streamovat (živé vysílání). Akci na přání zaznamenáme.

Videostudio
Ve studiu sestříháme dokumentační nebo prezentační film. Před akcí v  našem video studiu upravíme nebo připravíme příspěvky, které budeme  odbavovat na akci. (Videospoty, loga sponzorů, prezentace a foto slide  show atd.)

Video data projektory a projekční plátna – pronájem
Video data projektory máme v širokém spektru svítivostí a projekční plátna v různých velikostech s možností přední nebo zadní projekce. Pro zavěšení projektorů používáme projekční stolky, stativy, nebo stropní držáky.

LED a LCD monitory – pronájem
Vám poskytneme v různých velikostech.
Zavěšení na vlastní vysoké stojany (ve spodní části možnost instalace reklamního panelu 90 x 120 cm), nebo na stěnu.

Bezdrátová kamera – pronájem
Nabízíme novou technologii „bezdrátové kamery“, která výrazně oživí  vaše akce. Systém bezdrátové kamery lze použít v rozsahu min. 1 km ve  volném prostoru bez ztráty kvality signálu.
Například jí lze namontovat do závodního automobilu a nabízet na velkoplošné obrazovce stejné záběry, jaké vidí závodník.
Na hudebních a jiných festivalech lze dělat s přítomnými rozhovory ve  vzdálenosti několika set metrů od pódia a ostatní tyto rozhovory sledují  na velkoplošné obrazovce.
Lze zajistit přímé vstupy z různých míst (různých aktivit) a přenášet je  na hlavní stage, nebo do televizí umístěných v různých sálech.

Natáčení z dronu on-line:
V případech, kde to dovolují předpisy, můžeme na vaší akci přidat obraz z výšky – z dronu a to i on line.

Natočení profesionálního videozáznamu
ze společenské, prezentační akce, svatby a jiné významné události pro pozdější sestřih na dokumentační nebo prezentační film.

Fotodokumentace
z jakékoliv akce Vám zajistíme digitální fotodokumentaci, včetně výběru a úpravy fotografií.
MENU
O NÁS
OTEVÍRACÍ DOBA
ROMAX agentura
Zenklova 641/145
Praha 8 -  Libeň

Po-Pá 9:00 - 17:00

copyright 2023
Již 33 let pro Vás připravujeme společenské, kulturní, sportovní a další akce. Rozšiřování naší produkční činnosti si vyžádali sami klienti – firmy i reklamní agentury, pro které začalo být výhodné 1x zatelefonovat a mít celou akci organizačně a technicky zajištěnou bez dalších zbytečných subdodávek a vzorně.
Návrat na obsah