videotechnika a videostudio - ROMAX agentura - akce na klíč, FULL service

Přejít na obsah
Videorežie
Digitální videorežie DATAVIDEO a PANASONIC jsou digitální režie pro živý střih se 4 – 8 vstupy  ve FULL HD obrazu.

Kamerový systém PANASONIC
je složen z kvalitních FULL HD kamer PANASONIC, včetně obsluhy,  nájezdných a nášlapných lišt, krytí techniky atd. Zajistíme kompletní  kamerové snímání celé akce, střih a export signálu do LED obrazovek,  dataprojektorů, plazmových a LCD monitorů, nebo jiných zobrazovačů. Akci  na přání zaznamenáme.

Videostudio
Ve studiu sestříháme dokumentační nebo prezentační film. Před akcí v  našem video studiu upravíme nebo připravíme příspěvky, které budeme  odbavovat na akci. (Videospoty, loga sponzorů, prezentace a foto slide  show atd.)
Video data projektory a projekční plátna – pronájem
máme v širokém spektru svítivostí a velikostí. Pro zavěšení projektorů používáme projekční stolky, stativy, nebo stropní držáky.

Plazmové a LCD monitory – pronájem
Vám poskytneme v různých velikostech.
Zavěšení na vlastní vysoké stojany (ve spodní části možnost instalace reklamního panelu 90 x 120 cm), nebo na stěnu.

Bezdrátová kamera – pronájem
Nabízíme novou technologii „bezdrátové kamery“, která výrazně oživí  vaše akce. Systém bezdrátové kamery lze použít v rozsahu min. 1 km ve  volném prostoru bez ztráty kvality signálu.
Lze ho namontovat do závodního automobilu a nabízet na velkoplošné obrazovce stejné záběry, jaké vidí závodník.
Na hudebních a jiných festivalech lze dělat s přítomnými rozhovory ve  vzdálenosti několika set metrů od pódia a ostatní tyto rozhovory sledují  na velkoplošné obrazovce.
Lze zajistit přímé vstupy z různých míst (různých aktivit) a přenášet je  na hlavní stage, nebo do televizí umístěných v různých sálech.

Natočení profesionálního videozáznamu
ze společenské, prezentační akce, svatby a jiné významné události pro pozdější sestřih na dokumentační nebo prezentační film.

Fotodokumentace
z jakékoliv akce Vám zajistíme digitální fotodokumentaci, včetně výběru a úpravy fotografií.
MENU
O NÁS
OTEVÍRACÍ DOBA
ROMAX agentura
Zenklova 641/145
Praha 8 -  Libeň

Po-Pá 9:00 - 17:00

copyright 2018
Již 27 let pro Vás připravujeme společenské, kulturní, sportovní a další akce. Rozšiřování naší produkční činnosti si vyžádali sami klienti – firmy i reklamní agentury, pro které začalo být výhodné 1x zatelefonovat a mít celou akci organizačně a technicky zajištěnou bez dalších zbytečných subdodávek a vzorně.
Návrat na obsah